Tell/Viber +38096-06-06-061 и 38067-505-99-91  

          [email protected]   Визовая поддержка

+38068-08000-70 и +38093-003-20-20

Визовый Центр "ЕВРО ВИЗА" – это известная украинская компания, действующая на рынке услуг уже более трех лет и привлекающая около  клиентов из Украины и других стран, желающих оформить визы различных типов, видов и категорий.

Адреса: г.Киев , вул. Будівельників д.36 оф.50 ( м.Дарниця )

(ДОГОВІР на надання послуг (виготовлення робочої карті Чехія).

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЗАМОВНИКА
1.1.    Замовник  має право та повинен:
Надати всі необхідні документи та інформацію про себе: копії паспорта громадянина України та паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

1.2. Окрім перелічених документів, Замовник зобов'язується на вимогу Виконавця надавати останньому інші відомості, необхідні Виконавцю для якісного надання послуг, а також засвідчені копії (або оригінали, коли це необхідно) інших документів у строки, вказані Виконавцем та чітко дотримуватись інших вказівок Виконавця. При цьому Замовник розуміє, що від своєчасного надання Виконавцю копій необхідних документів та інших відомостей, а також від своєчасного та неухильного виконання вказівок Виконавця залежить результат якісного надання послуг за цим Договором.Повідомляти про себе тільки достовірну інформацію.

1.3. Замовник не мае права відмовитись від документів, після 5-х днів, з дня оплати. Після подачі документів на Біржу Праці в Чехії, авансовий платіж не може бути повернуто. 

1.4. Замовник повинен сплатити 100% за документи, при їх отриманні в офісі компанії, чи наложним платежем, при отриманні в сервісі Нова Пошта.

1.5.В разі припинення договору з вини або з ініціативи Замовника, при умові належного виконання Виконавцем умов Договору, замовник повинен сплатити 100% вартості послуг.

1.6.В разі не можливості отримати дозвіл, в Міністерстві Праці в Чехії, Виконавець повинен сплатити 100% вартості Авансового платежу. Про що повинен сповістити Замовника.

1.7. У випадку порушення своїх зобов'язань, несплати Виконавцю винагороди за надані послуги,  Замовник несе відповідальність, визначену законодавством України.

1.8.В разі, якщо Замовник не виходить на зв’язок по телефону, впродовж 5 робочих днів, зобов’язання по договору рахуються повністю виконаними після надсилання сканованих копій документів від потенційного роботодавця для відкриття візи на електронну адресу Замовника або Вайбер. 


2. ОБОВ'ЯЗКИ ТА ПРАВА ВИКОНАВЦЯ
2.1.    Виконавець зобов’язаний:

2.2. Надавати  відповідні інформаційно-консультаційні послуги, що визначені даним Договором.

2.3. Надавати інформацію Замовнику по можливим вакансіям, що можуть обрані Замовником, а саме: країна, регіон, характер виконуваних робіт, вимоги роботодавця, робочий день-тиждень, оплата праці, забезпечення житлом, харчування.

2.4. Надавати консультаційну допомогу Замовнику в підготовці пакету документів необхідних для оформлення робочої візи а саме: договору про працевлаштування, договору на житло, страховки та інших документів, які потрібні для отримання візи, окрім довідок, які видають державні органи (структури) та органи місцевого самоврядування в Україні такі як: довідка про несудимість, медичні довідки та інші.

2.5. Не розголошувати отриману від Замовника інформацію та зберігати конфіденційність своїх відносин із ним за винятком випадків, чітко передбачених законодавством України.

Догвовір на послуги Виготовлення Візи, ви можете замовити на Ваш Емейл!

Телефонуйте: 38068 0800070

та замовте договір на наші послуги!